Med stolthet og med ære,
vi eLSKer Lillestrøm.

KFL ser gjennom snart 20 år at det finnes gode, oppegående ambassadører for LSK og ihuga stolte KFL-ere i nesten hver eneste by og bygd i hele verden, i hvert fall i hele Norge. Ønsker du å sette preg på din «lokalavdeling», bli med aktivt med ihuga innsats og oppbakking av LSK og KFL. Nå har du en enestående mulighet til dette nå!

Vi vet at de aller fleste lokalavdelinger har laget banner eller to-stangs flagg, etablert seg på Facebook eller opprettet en webside, og vi håper resten følger etter slik at du og dine blir godt synlige utad i hele verden.

Her følger listen over lokale avdelinger av Kanari-Fansen Lillestrøm med kontaktinformasjon. Skulle ikke ditt lokallag være på denne listen, utfordrer vi deg like godt her og nå til å ta tak og etablere din egen lokalavdeling av KFL, så vil vi ajourføre våre lister fortløpende. Send bare en mail til: styret(a)kanari-fansen.no med deres informasjon.

Vi kan garantere et ihuga fellesskap og masse moro! Dette vil du vel ikke gå glipp av?

GRUPPE KONTAKT TLF EPOST WEB
Gjøvik Kanaris Ståle Nordhagen 95151900 staalen07@gmail.com Facebook
Haga Kanaris Jan Johansen 94971018 Facebook
Nord-Norge Kanaris Tone Andersen Berg 95902245 toneaberg@gmail.com
Molde Kanaris Jørn Didriksen 46130534 jorn@jorndidriksen.com Facebook
Nes Kanaris Lene Andreassen 98441788 lega6_66@hotmail.com
Gravrøysene Kanaris (Fjellhamar) Dag Fredriksen 95198875 dafredri@gmail.com
Gjerdrum Kanaris André Holum 90259262 andreholum@gmail.com Facebook
Nittedal Kanaris Espen Bjørk 92227636 espenbjoerk@yahoo.no
Sørum Kanaris Lasse Aune 92808695 lasse.aune@gmail.com Facebook
Hadeland Kanaris Andreas Eriksen 98847477 andreas.eriksen@hebb.no
Aurskog Kanaris Morten Rognan 47904209 mrognan@online.no Facebook
Møre Kanaris Audun Schelander 99277968 a.schelander@foma.no Facebook
Kristiansand Kanaris Nils Terje Andersen 47290370 nils.andersen@kristiansand.kommune.no
Vinger Kanaris Ronny Wilberg 95414251 wilberg_nr10@hotmail.com Facebook
Oslo Nord/Høybråten Kanaris Geir Morten Førland 41103978 gm-foerl@online.no
Lørenskog Kanaris Arild Myklebust 97531931 arildmykl@start.no
Kjenn Kanaris Michael Snekkenes 93632796
Oslo Sørøst Kanaris Terje Holm 92081574 terjeholmern@gmail.com
Blaker og Sørumsand Kanaris Roar Kristiansen 91706421
Bergen Kanaris Patrick Røhne Vedal 97634807 paderpatrick@ymail.com
Enebakk Kanaris Kristoffer Lie 90772773 diabloz18@hotmail.com
Heggedal Kanaris Joachim Karlsen 92020412 joachim.karlsen@asker.kommune.no Facebook
Oslo Kanaris Marius Engelstad 46684703 mariusengelstad@mac.com Facebook
Buskerud Kanaris
Nannestad Kanaris Thomas Halvorsen 93087390 kanaris_20@hotmail.com
Korset Kanaris Stian Fladberg Aass 98053150 stian_aass@hotmail.com
Østfold Kanaris Morten Dahlbakk 95040877 modahlbak@hotmail.com
Kløfta Kanaris Remy Bjørnstad 90807603 remybjornstad@gmail.com
Løvenstad Kanaris Hilde Ødegård 97657115 hildepilde36@gmail.com
Skårer Kirke Kanaris Christina Grimsmo 48226460 christina.13.1992@hotmail.com
Ahus Kanaris Vegar Hjermundrud 90680794 vegj@ahus.no
Kristiansund Kanaris Anders Mittet anders@finfyr.com
Thailand Kanaris Phatsakon Khueanman thailand-kanaris@asia.com
Metal-Kanaris Jørn Syversen 93646433 to_ord@hotmail.com
LSK Unified Kanaris Martin Sandvik 95830485 stig_martin_sandvik@hotmail.com
BymisjonsKanaris Lillian Sandberg 40314820 anda_44@hotmail.com
Psykopata Andreas Mjelde 90973916
Senior Kanaris Frode Homb 45407841
LKT – Lillestrøm Konservativ Robert Rød/Eirik Falla lkt22.07_06@yahoo.no
Mannschaft Rösler Ole Sørengen 90045103 ola.sorengen@lektor.no
Modum Kanaris Per Øivind Thorud/Kent Erik Haugen 95291724/90169553 kenterik-h@hotmail.com  Facebook
Vestvollen kanaris Børre Holli/Tom Knudsen 92465358/91304823 borreholli@yahoo.com / tomsyrrist.knudsen@facebook.com Facebook

 Besøk også forumet for de lokale gruppene.